WYRZYNARKA STOŁOWA PIŁA WŁOSOWA HOLZMANN DKS21PRO
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
704.60
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 70 pkt [?]
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: HOLZMANN
Kod produktu: HOLZMANN DKS21PRO
Pin It
Opis
  • Możliwość użycia standardowych brzeszczotów wyrzynarki!
  • Stabilne ramię równoległe zapewnia precyzyjną pracę
  • Bezstopniowa regulacja prędkości oraz króciec odpylacza zawarte w wyposażeniu standardowym
  • Przeznaczona do cięcia drewna, plastiku, metalu oraz pleksiglasu
  • Zintegrowany system nadmuchu automatycznie usuwa kurz z obrabianego materiału
  • Stół roboczy może być nachylony pod kątem 45˚
  • Lampa, poszerzenie stołu, adapter piły oraz 10 pił w wyposażeniu standardowym.
Wyposażenie opcjonalne:
  • Odciąg do trocin ABS 1080
EAN (GTIN) 9120058375644
Marka Holzmann
Cechy - Wyrzynarka Holzmann DKS 21PRO
  • Maksymalna wysokość cięcia pod kątem 45°: 27 mm
  • Maksymalna wysokość cięcia pod kątem 90°: 57 mm
  • Maksymalne wniesienie piły: 21 mm
  • Piła taśmowa: 127 mm
  • Wysięgnik: 406 mm
  • Moc silnika S1: 120 W
  • Ciśnienie: 230V 50Hz
  • Prędkość obrotowa: 500-1700 min-1
  • Waga brutto: 14 kg
  • Wymiary paczki: 285 x 660 x 385 mm
Kod producenta DKS21PRO
Seria DKS21PRO
Zasilanie sieciowe
Mocowanie brzeszczotu chwyt typu T
Rodzaj silnika silnik szczotkowy
Maksymalna moc 120 W
Skok brzeszczotu 21 mm
Maksymalna prędkość skokowa 1700 RPM
Napięcie zasilania 230 V