MŁOT DŁUTOWNICA AKU MAKITA DHK180ZJ SDS+ WALIZKA
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 160 pkt [?]
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Makita
Kod produktu: DHK180ZJ
Pin It
Opis
MŁOTEK DO PODKUWANIA DŁUTOWNICA SDS+
MAKITA DHK180ZJ
Cechy produktu
Lekka i kompaktowa dłutownica z uchwytem narzędziowym typu SDS-PLUS zasilana akumulatorem 18 V Li-ion
Parametry urządzenia są porównywalne z sieciowym modelem HK1820
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Technologia Antywibracyjna AVT
Płynna regulacja częstotliwości udarów spustem włącznika
Regulacja częstotliwości udarów za pomocą pokrętła nastawczego
Dłuto obracane o 360° w 12 różnych pozycji
Podwójna dioda LED oświetlająca obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania
Blokada wyłącznika
Obudowa tłumiąca wibracje zapewnia większą kontrolę oraz komfort pracy
Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
Dostarczana w walizce systemowej MAKPAC, bez akumulatorów i ładowarki
Specyfikacja techniczna
Napięcie zasilania: 18 V
Typ akumulatorów: Li-ion
Obsługiwane akumulatory:
1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
Częst. udarów na biegu jałowym: 0 - 3200 /min
Energia udaru (EPTA): 3,1 J
Uchwyt narzędziowy typu: SDS-PLUS
Wymiary (długość całkowita): 368 mm
Waga (EPTA): 3,3 - 3,6 kg
Rodzaj udaru: elektropneumatyczny
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
WALIZKA SYSTEMOWA MAKPAC TYP 4
WKŁAD DO WALIZKI MAKPAC
SZPIC 250 mm
DŁUTO PŁASKIE 20 x 200 mm
DŁUTO PŁASKIE 40 x 200 mm