BAUMASSER DYSK UCHWYT MAGNETYCZNY DO PADÓW TARCZ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt CLICK-LOCK UNI
DISTAR 79568442018
Szybka zmiana narzędzi podczas pracy
Podczas cięcia płytek ceramicznych często trzeba przejść od cięcia do szlifowania. Każda zmiana narzędzia na KShM to bezproduktywna strata czasu i wprowadzenie bicia obniżającego jakość obrabianej powierzchni.
Nowa innowacyjna podstawa dla tarcz polerskich to nowy wymiar wydajności. Teraz podstawę można zainstalować bezpośrednio na dysku bez wyjmowania jej z CSM i natychmiast przejść od cięcia do szlifowania. Pozostało tylko zmniejszyć prędkość CSM z maksimum do minimum. Podstawa osadzona jest na tarczy diamentowej za pomocą magnesów, wyśrodkowanych na wystającym wale KSHM.
Ponadto większość rzemieślników używa kilku KSM, z których jeden służy do cięcia, a drugi do szlifowania różnymi liczbami tarcz polerskich. Podstawa Click-Lock Uni pozwala na użycie tylko jednego KShM z dyskiem, zakładanie i zmienianie na nim podkładów z różnymi ziarnami. Teraz nie musisz transportować dużej ilości elektronarzędzi na miejsce. Wystarczy jeden Bułgar.
Podstawa wykonana jest z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest lekka i niezawodna. Posiada ergonomiczną powierzchnię ułatwiającą wymianę. Podstawa jest odpowiednia dla większości KSHM, musisz upewnić się, że wał twojego bułgarskiego wystaje ponad dysk o co najmniej 12 mm. Użyj standardowej nakrętki mocującej.
Charakterystyka:
- Marka: Baumesser
- Urządzenie: Szlifierka kątowa
- Średnica [mm]: 100
- Typ uchwytu: M14
- Seria: UNI
