4PRO 4PRORB16T GIĘTARKA PRĘTÓW ZBROJENIOWYCH 230V PRZENOŚNA UCHWYT TYLNY
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 230 pkt [?]
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Pin It
Opis
GIĘTARKA DO PRĘTÓW ZBROJENIOWYCH 4-16mm 4PRORB16T
Giętarka prętów zbrojeniowych 230V  do średnicy pręta zbrojeniowego 16mm
ZALETY:
  • masa tylko 13,8 kg ułatwia przenoszenie bezpośrednio w miejsce pracy
  • możliwość ustawienia różnych kątów gięcia - regulowana przyciskiem
  • spustowy ciśnieniowy zawór zwrotny
  • możliwość przerwania gięcia na każdym etapie operacji
  • ergonomiczny kształt
  • moc 900W zapewnia hydrauliczny tłok
  • system prostej wymiany szczotek silnika
  • certyfikat CE
ZASTOSOWANIE:
  • prace zbrojarskie
GIĘTARKA 4PRO umożliwia jednorazowo gięcie pręta o średnicy od 4 do 16mm. Z uwagi na niewielką masę oraz zasilenia 230V jest urządzeniem mobilnym, które łatwo przenieść bezpośrednio w miejsce gdzie dokonuje się przygotowywanie zbrojenia.